مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

برگزاری جلسه صمیمی رئیس شورای مرکزی با مدیران روابط عمومی استان‌ها

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی

در حاشیه برگزاری بیست و دومین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، جلسه صمیمی مهندس رجبی با مدیران روابط عمومی استان‌ها برگزار گردید. جلسه صمیمی رئیس شورای مرکزی با مدیران روابط عمومی استان‌ها برگزار گردید فرج الله رجبی در این جلسه با تاکید بر نقش موثر روابط عمومیها در راستای اعتلا و ارتقاء سازمانهای نظام مهندسی ساختمان گفت: در طی این سال‌ها شاهد برخی تنشها در حوزه نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی بودیم که تلاش کردیم تا منافع مهندسان و مردم بر اساس قوانین و ضوابط دنبال گردد.
رجبی تصریح کرد: امروز خوشبختانه سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان ها آرامش نسبی دارند و امیدوار هستیم این روند در دوره آتی با تلاشهایی که در شورای مرکزی صورت میگیرد ادامه داشته باشد. وی ادامه داد: روابط عمومیها می بایست دستاوردهای بیش از ۲ دهه نظام مهندسی را به جامعه بشناسانند که این امر می بایست با ابزارهای گوناگون اطلاع رسانی و در قالبهای مختلف صورت پذیرد. وی هم‌چنین گفت: انتظار آن بود تا ارتباط شورای مرکزی با روابط عمومی استانها بیش از این تقویت میشد ولی متاسفانه به علت معطوف بودن تلاشها در جهت خنثی سازی تنشهای ایجاد شده در طی سال‌های اخیر ، این امر محقق نشد.
رجبی در ادامه گفت: راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی نظام مهندسی ساختمان بمنظور گسترش مباحث اطلاع رسانی و فعالیتها به مهندسان و عموم جامعه از همان ابتدای دوره هفتم شورای مرکزی مدنظر بوده که به علل مختلفی اجرایی نشد که انتظار میرود در دوره فعالیت شورای هشتم این امر محقق گردد. رییس سازمان شورای مرکزی در خاتمه با تقدیر از تلاشهای روابط عمومی نظام مهندسی استانها ، حضور مدیران روابط عمومی در اجلاس هیات عمومی در جهت اطلاع رسانی مباحث مطرح شده را موثر و تاثیرگذار دانست.

منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

نوشته برگزاری جلسه صمیمی رئیس شورای مرکزی با مدیران روابط عمومی استان‌ها اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.