مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

بسته های حمایتی سازمان نظام مهندسی چهارمحال و بختیاری برای متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،کوهی، ریاست سازمان نظام مهندسی استان چهار محال و بختیاری از وجود بسته های حمایتی این سازمان برای متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری خبر داد.

کوهی، ریاست سازمان نظام <a href=مهندسی استان چهار محال و بختیاری از وجود بسته های حمایتی این سازمان برای متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری خبر داد.”/>

کوهی، ریاست سازمان نظام مهندسی استان چهار محال و بختیاری از وجود بسته های حمایتی این سازمان برای متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری خبر داد.

بسته های حمایتی سازمان نظام مهندسی چهارمحال و بختیاری برای متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده

در آغاز این نشست، سیدصدرالدین حسینی، ریاست شعبه مرکزی شهرکرد، ضمن تشکر از کوهی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بابت برگزاری این نشست، بیان کرد: با افزایش دامنه همکاری بانک مسکن و فعالان حوزه ساختمان و خدمات ارزشمند سازمان نظام مهندسی، میتوان در راستای ایجاد رونق اقتصادی در بخش ساخت و ساز تاثیرگذار بود.
وی، بعد از اشاره به خدمات و محصولات بانک مسکن، به تشریح سیاستهای اعتباری بانک و رویکرد بانک مسکن در سال جدید پرداخت و اظهار داشت: امید است سازمان نظام مهندسی استان با حمایت بیش‌تر خود از بانک مسکن و سایر فعالان حوزه ساختمان بویژه انبوه سازان بتواند به پویا کردن فعالان این حوزه یاری رساند.
در ادامه ریاست شعبه مرکزی شهرکرد، یاد آور شد: در حال حاضر بسته سیاستهای اعتباری بانک مسکن در بخش ساختمان بویژه در بافت فرسوده و طرح بازآفرینی شهری فرصت مناسبی برای فعالان این حوزه مهیا کرده تا با ایجاد رونق در تولید مسکن و ساخت و ساز به پویایی اقتصاد کشور کمک کند.
در ادامه ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن عرض خوش آمدگویی و خیر مقدم به بانک مسکن، از این بانک بعنوان بانکی دولتی، معتبر و تخصصی در حوزه مسکن یاد کرد.
کوهی، ضمن تاکید بر اهمیت پویا نمودن صنعت ساختمان در استان از وجود بسته های حمایتی این سازمان از متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده شهری، هم چون تخفیف بیست و پنج درصدی در هزینه صدور مجوز نظام مهندسی و مجوز ساخت طبقات بیش تر، خبر داد.

 • NB20
  NB20 …
 • NB71
  NB71 …
 • کتاب مقررات قوانين و ضوابط حقوقی و انتظامی مرتبط با ساخت و سازها
  کتاب مقررات قوانين و ضوابط حقوقی و …
 • NB72
  NB72 …
 • NB20
  NB20 …
 • کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن …
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام …
 • NB01
  NB01 …

بسته های حمایتی سازمان نظام مهندسی چهارمحال و بختیاری برای متقاضیان

وی، ضمن اشاره به افزایش آمار مجوزهای صادر گردیده از اسفند ماه سال نود و هفت تا به حال، خاطر نشان ساخت: با وجود بسته های حمایتی سازمان نظام مهندسی و شهرداری در محدوده بافت فرسوده در حوزه صدور مجوزساخت و از طرفی دیگر، سیاست‌های اعتباری بانک مسکن، امیدوار هستیم این همکاری ها در جهت کمک به عمران و آبادانی تدوام داشته باشد و در نتیجه وضعیت اقتصادی مردم را بهبود بخشد.

منبع: پایگاه خبری بانک مسکن

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی شهرسازی

نوشته بسته های حمایتی سازمان نظام مهندسی چهارمحال و بختیاری برای متقاضیان ساخت و ساز در بافت فرسوده اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.