مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، بر لزوم حفظ وحدت رویه برای ارائه خدمات و انسجام هر چه بیش تر دفاتر تاکید کرد.
مهدی سالاری در جلسه ماهیانه مدیران دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان‌ها خواستار ارتباط بیشتر دفاتر، انتقال تجربیات و برنامه ها، هماهنگی و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستانها با مدیران ستادی شد.
سالاری با اشاره به شفافیت در تصمیمگیری فرآیندها در سازمان، اظهار داشت: شفافیت در حوزه ستادی ایجاب میکند که مدیران دفاتر نیز مشابه عملکرد استان را در شهرستان‌ها داشته باشند و عملکرد دفاتر در سال نود و هفت را منتشر کنند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با تاکید بر ارائه خدمات مناسب و مورد نیاز جامعه، از مدیران دفاتر و حوزه ستادی خواست تا با آگاهی و توانمندی خدمات خوبی را به مردم و اعضا ارائه دهند.
وی، خواستار توجه مسوولین دفاتر نمایندگی به اهمیت آموزش، تعامل با سازمان‌های مرتبط و احترام به مصوبات و ارزش‌های هیات رئیسه شد و گفت: مدیران دفاتر با ارزش‌ها و دیدگاه های هیات رئیسه همراهی کنند.
در این نشست، مدیران دفاتر و حوزه ستادی گزارشی از برنامه های سال نود و هشت حوزه مسئولیت خود ارائه و در مورد صدور مجوز دفاتر با توجه به ابلاغ وزیر و یکپارچه سازی دفاتر، پی‌گیری تخلفات ساختمانی، اجرای نظارت مضاعف، اسکن نقشه های گاز، آماده سازی پرونده های اسکن تفکیک و تعامل با شهرداری و شورای شهر، برگزاری اجباری دوره اخلاق مهندسی مطالبی بیان نمودند.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

نوشته لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.