مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

دیدار ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان،یحیی نصیرا _ ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با حضور در دفتر کار مدیرکل جدید سازمان صدا و سیمای استان در باره مسائل و روابط فی مابین دیدار و گفت و گو کردند.

دیدار ریاست سازمان نظام <a href=مهندسی ساختمان زنجان با مدیر کل صدا و سیما”/>

دیدار ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با مدیر کل صدا و سیما

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار کردند

نصیرا در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سید محسن لطیفی بعنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای مرکز زنجان و ارائه گزارشی از اقدامات هیات مدیره های گذشته و اهداف هیات مدیره دوره هشتم، تصریح کرد: با توجه به سوابق اجرایی گذشته و ایمان به توانمندی های جنابعالی امیدوار هستیم این انتصاب منشا خیر و برکت برای استان باشد. رئیس سازمان استان گفت: با توجه به اهمیت موضوع ساخت و ساز و تاثیر آن بر اقتصاد کلان کشور و به تبع آن اقتصاد استان همچنین با توجه به تجربیات ارزشمند جنابعالی در این زمینه مطمئنا” حضور جنابعالی در استان میتواند در جهت ایجاد بسترهای لازم و فرهنگ سازی در این حوزه کمک شایانی به جامعه مهندسی و آحاد مردم کند.

وی اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در کنار همکاران صدا و سیمای استان بوده و آمادگی آن را دارد که با استفاده از تجربیات و توانمندی کارشناسان مبرز خود در راستای فرهنگ سازی در حوزه های ساخت و ساز قدم های لازم را بردارد.
لطیفی _ مدیر کل صداو سیمای مرکز زنجان نیز ضمن استقبال از حضور ریاست و هیات همراه، خاطر نشان کرد: رسانه ملی یک رسانه عمومی است که در خدمت اقشار مختلف با موضوعات گسترده و ارتباطات فراوان قرار دارد .

 • <a href=کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی”/>
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن …
 • سایت شخصی محمدکریمی
  سایت شخصی محمدکریمی …
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام …
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری …
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ …
 • NB72
  NB72 …
 • NB01
  NB01 …
 • NB71
  NB71 …

دیدار ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان زنجان با مدیر کل صدا و سیما

وی با عنوان این که برنامه های فرهنگی، علمی و عمرانی که میتوانند در جامعه امیدآفرین بوده و از مخاطرات احتمالی آینده جلوگیری کند، باید معرفی شوند، اظهار داشت: صدا و سیما در مناسبتهای خاص و یا سایر موارد بعنوان برنامه های روتین میتواند از ظرفیت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان استفاده کند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با تاکید بر ترویج فرهنگ رعایت مقررات ملی ساختمان یاد آور شد: آموزش‌های عمومی لازم در این مورد جایگاه خیلی مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته و سبب حفظ سرمایه های ملی می شود و از هر گونه همکاری فی ما بین در این مورد استقبال میکنیم.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

سامانه آزمون نظام مهندسی

نوشته دیدار ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.