مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

عدم حضور ناظر گاز در ۳ شهرستان خراسان جنوبي

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،ریاست سازمان نظام مهندسي ساختمان استان خراسان جنوبي بیان کرد: شهستان هاي نهبندان، سربيشه و درميان در استان ناظر گاز ندارد و براي تاييد سيستم گازکشي ساختمانها نياز به مهندس ناظر براي کنترل و نظارت است.

عدم حضور ناظر گاز در 3 شهرستان خراسان جنوبي

عدم حضور ناظر گاز در ۳ شهرستان خراسان جنوبي

۳ شهرستان خراسان جنوبي ناظر گاز ندارد

حسين عباسي ادامه داد:

با توجه به حساسيت کار گازکشي ساختمانها مسئوليت سنگيني بر دوش مهندسان ناظر گاز است و در ۳ شهرستان استان صلاحيت لازم وجود ندارد که از همان شهرستان ناظر انتخاب گردد.
عباسی تصریح کرد:

شهرستان نهبندان که اخير عمليات گازرساني به منازل آغاز شده بايد مهندس ناظر حداقل دو تا ۳ مرتبه براي بازديد هر ساختمان از مرکز استان به نهبندان سفر کند که اين اياب و ذهاب هزينه هاي را به دوش شهروندان ميگذارد.
وی با تاکيد بر اين که همه تلاشها بر اين بوده که هزينه هاي اياب و ذهاب مهندسان ناظر به حداقل کاهش يابد، اظهار داشت: در مجموع هر خانوار براي نظارت علاوه بر نود و هفت هزار توماني که نرخ پايه است بايد پنجاه هزار تومان بابت هزينه اياب و ذهاب مهندس ناظر پرداخت کند که اين رقم معقول است.
رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان جنوبي افزود: البته اين هزينه ها نسبت به استانهاي همجوار مثل سيستان و بلوچستان که دویست و پنجاه هزار تومان است پايين بوده و تلاش کرديم با توجه به محروميت شهرستان هزينه ها به حداقل برسد.

 • جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کار معماری و ساختمان
  جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کا …
 • NB24
  NB24 …
 • NB01
  NB01 …
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • NB71
  NB71 …
 • CD LABLE (2)
  CD LABLE (2) …
 • NB51
  NB51 …

عدم حضور ناظر گاز در ۳ شهرستان خراسان جنوبي

وی تصریح کرد :

تا به حال هفتصد و شصت و شش پرونده گازکشي منازل در نهبندان تشکيل شده است که اميدوار هستيم با همکاري شهروندان در مورد رعايت مباحث ايمني مطابق قانون روند تاييد توسط ناظران سرعت گيرد.
طرح گازرساني به شهر نهبندان از دو سال پیش، آغاز شده که با هزينه صد و پنجاه ميليارد ريال مهرماه امسال با حضور معاون وزير نفت و مديرعامل شرکت ملي گاز ايران به بهره برداري رسيد با افتتاح اين پروژه چهار هزار و هفتصد و پنجاه و دو خانوار از نعمت گاز طبيعي بهره مند ميشوند.

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

تاریخ انتخابات نظام مهندسی

نوشته عدم حضور ناظر گاز در ۳ شهرستان خراسان جنوبي اولین بار در مهندسین نیوز | مرجع اخبار نظام مهندسی کشور پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.