مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

دعوت بسیج مهندسین‌ از مهندسان برای حضور گسترده‌ در انتخابات نظام مهندسی راه و شهرسازی

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،سازمان بسیج مهندسین در بیانیه‌ای از مهندسان خواست تا در انتخابات نظام مهندسی حضور گسترده داشته باشند.

دعوت بسیج مهندسین‌ از مهندسان برای حضور گسترده‌ در انتخابات

دعوت بسیج مهندسین‌ از مهندسان برای حضور گسترده‌ در انتخابات

دعوت بسیج مهندسین‌ از مهندسان برای حضور گسترده‌ در انتخابات نظام مهندسی راه و شهرسازی

با نزدیک شدن به ایام برگزاری هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی کشور، سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری، بیانیه‌ای مبنی برحضور گسترده‌ در انتخابات نظام مهندسی ‌صادر نمود.
در ابتدای این بیانیه فرمایشات مقام معظم رهبری درج شده است با این مضمون که «‌کاری که شما مهندسین باید بکنید اینست که این مسئله‌ی «ما میتوانیم» را به مردم نشان بدهید».
در بخش دیگری از بیانیه سازمان بسیج مهندسین چنین آمده است: اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در مهر ماه سال جاری شاهد انتخابات هیات مدیره استان‌ ها خواهند بود که بی تردید نتیجه این انتخابات می‌ تواند در بهبود سرنوشت سازمان بزرگ نظام مهندسی ساختمان و به دنبال آن توسعه و آبادانی کشور مؤثر باشد.
در ادامه این بیانیه آمده است: بدین منظور سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور اعلام می‌ کند جهت بهبود وضعیت سازمان نظام مهندسی ساختمان‌ «ما بر این باور هستیم که هیچ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد»، «ما بر این باور هستیم که مهندسین میتوانند شرایط ساخت و ساز را ارتقاء دهند» و «ما بر این باور هستیم که مهندسین میتوانند در جهت پیشرفت کشور شرایط را تغییر دهند».

 • NB51
  NB51 …
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام <a href=مهندسی تاسیسات برقی”/>
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ …
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام …
 • NB03
  NB03 …
 • NB20
  NB20 …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • NB72
  NB72 …
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری …

دعوت بسیج مهندسین‌ از مهندسان برای حضور گسترده‌ در انتخابات

در بخش دیگری از بیانیه سازمان بسیج مهندسین آمده است: برای تحقق این باور ها از مهندسان‌ دعوت می ‌گردد تا با شرکت در انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان در سراسر کشور از کیان آن دفاع و با انتخاب صحیح خود مانع فساد و رانت خواری عده ای معدود شده و از شرافت و آبروی نظام مهندسی دفاع کنند.
در خاتمه این بیانیه آمده است: حرکت در مسیر همین قانون فعلی نظام مهندسی حلال بسیاری از مشکلات فعلی صنعت ساختمان خواهد بود و اصلاح از درون سازمان و رفع نقاط ضعف قانون و آئین نامه اجرائی آن با مشارکت کلیه مهندسین امکان‌ پذیر خواهد بود بنابراین حضور فعال همه مهندسان برای تعیین سرنوشت خود و تقویت نظام مهندسی ساختمان کشور الزامی است.
منبع : فصل تجارت

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان

نوشته دعوت بسیج مهندسین‌ از مهندسان برای حضور گسترده‌ در انتخابات نظام مهندسی راه و شهرسازی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.