مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

دستور پیگیری احتساب سوابق مهندسان سازمان نظام مهندسی کشور

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی
طی نشستی صادر شد:
دستور پیگیری احتساب سوابق مهندسان سازمان نظام مهندسی کشور در رتبه بندی شرکت ها توسط ریاست سازمان برنامه و بودجه کل کشور
طی نشستی که در سازمان برنامه و بودجه و با حضور نوبخت _ رییس این سازمان، طوماری _ ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و سعیدی _ نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد موانع و مشکلات پیش رو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست، سعیدی ضمن اشاره به اهمیت و ارزش والای خدمات مهندسی به حل مشکلات جامعه مهندسی از جمله بیمه و اعمال سوابق حرفه ای آنها در سازمان نظام مهندسی آن ها تاکید نمود.
در ادامه این نشست، طوماری ضمن اشاره به بخشی از مشکلات جامعه مهندسی بیان کرد: اعضایی که در بخش طراحی و نظارت و اجرا دارای پروانه اشتغال میباشند و بویژه مجریان ذی صلاح نمیتوانند در بخشهای دیگر اشتغال داشته و بیمه واریز نمایند. و طبق بخش نامه ششصد و هفتاد سازمان تامین اجتماعی و تفاهمنامه منعقده با سازمان فوق می بایست این اعضا از طریق سازمان نظام مهندسی بیمه خود را بصورت خویش فرما واریز کنند. که متاسفانه در رتبه بندی و امتیاز دهی توسط سازمان برنامه و بودجه این سوابق بیمه ای لحاظ نمی شود و این درحالی است که این عزیزان به حرفه مهندسی مشغول بوده و این مسئله سبب تضییع حقوق آنها می شود.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: انتظار جامعه مهندسی همکاری مدیریت محترم سازمان برنامه و بودجه درجهت حل این مشکل مهم جامعه مهندسی استان و کشور میباشد.
در خاتمه این نشست، نوبخت _ ریاست سازمان برنامه و بودجه کشورنسبت به بررسی و حل مشکلات یاد شده دستورات لازم را صادر کرد و مقرر شد در نشست های آتی موضوع به صورت کارشناسی مورد بحث و اقدام لازم توسط سازمان برنامه و بودجه معمول شود.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

نوشته دستور پیگیری احتساب سوابق مهندسان سازمان نظام مهندسی کشور اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.