مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون اردیبهشت ۹۷

قبل از برگزاری آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی اردیبشهت ۹۷، ادعای تطبیق بیش از ۷۰ درصد سوالات آزمون نظام مهندسی با منابع آموزشی مهندس محمدکریمی، مولف و مدرس دوره های آمادگی آزمون و مدیر مسئول پایگاه خبری مهندسین نیوز، مطرح شده بود. حال با برگزاری آزمون، در یک سلسله مقالات به تحلیل و بررسی میزان تطبیق هر کدام از منابع با پرسش های آزمون خواهیم پرداخت. این مجموعه اطلاعات، در راستای پاسخگویی به مخاطبان و ارائه اسناد لازم برای اثبات کیفیت بی نظیر محصولات آموزشی است.

کتابکتاب-درسنامه-و-پرسش‌های-طبقه‌بندی-شده-آزمون-نظام-مهندسی-تاسیسات-برقی-در-آزمون-اردیبهشت-۹۷-۲۶۵×۳۰۰٫png”/>

کتاب «درسنامه و پرسش های طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی» پرفروش ترین و مهم ترین کتاب مهندس کریمی برای آزمون نظام مهندسی برق است. این کتاب، با طبقه بندی مفاهیم مباحث ۱۳ (طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان ها) و ۱۵ (آسانسور، پلکان برقی و پیاده روی متحرک) در ۱۰ فصل و ۲۶۹ صفحه، برای اولین بار به صورت کاملا طبقه بندی شده پرسش های مرتبط را از اولین دوره (آذر ۷۳) تا آخرین دوره در خود جای داده است. این کتاب همچنین شامل تعداد ۲۶۴ نکات طلائی و ۷۰۳ پرسش است. این بررسی، براساس آخرین چاپ کتاب در پاییز ۹۶ (ویرایش چهارم و چاپ پنجم) انجام می شود.

در همین رابطه بخوانید منابع آزمون نظام مهندسی برق تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

در شکل زیر، ویژگی ها و عملکرد کتاب درسنامه در آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۹۷ خلاصه سازی شده است. برای تطبیق کامل حتما دو فایل رایگان زیر را دانلود کنید:

پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی طراحی برق اردیبهشت ۹۷

پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی طراحی برق اردیبهشت ۹۷

کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون اردیبهشت 97 265x300 - کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون اردیبهشت ۹۷

با مقایسه دقیق و مستند آزمون های نظام مهندسی طراحی و نظارت اردیبشهت ۹۷ با منابع آموزشی می توان ادعا کرد که به ترتیب ۱۸ و ۱۷ پرسش آزمون با کتاب درسنامه و پرسش های طبقه بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی قابل پاسخگویی بوده است. مقایسه با دفترچه های A آزمون انجام شده است.

در جدول ۱، محل دقیق ۱۸ پرسش آزمون نظام مهندسی نظارت تاسیسات برقی اردیبهشت ۹۷ در کتاب درسنامه ارائه شده است.

جدول ۱: آدرس ۱۸ پرسش آزمون نظارت در کتاب درسنامه

18 پرسش آزمون نظارت در کتاب درسنامه 300x140 - کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون اردیبهشت ۹۷

در جدول ۲، محل دقیق ۱۷ پرسش آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی اردیبهشت ۹۷ در کتاب درسنامه ارائه شده است.

جدول ۲: آدرس ۱۷ پرسش آزمون طراحی در کتاب درسنامه

17 پرسش آزمون طراحی در کتاب درسنامه 300x140 - کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون اردیبهشت ۹۷

close

درباره نویسنده این مقاله

من محمدکريمي همحمدکریمیستم، کارشناس ارشد مهندسي برق قدرت که تا بحال بيش از ۵۰ عنوان مقاله علمي در معتبرترين ژورنالها و کنفرانس هاي داخلي و خارجي از من منتشر شده، ۱۳ عنوان کتاب تالیف کرده ام، چند بار به عنوان پژوهشگر و معلم نمونه انتخاب شده ام. در زمينه نظام مهندسي هم، علاوه بر مديرمسئولي اولين و تنها پايگاه خبري-تحليلي اختصاصي نظام مهندسي ايران (https://www.akhbarmohandesi.ir/)، هفت عنوان کتاب، دو فيلم آموزشي (جمعا ۵۲ ساعت)، ده ها جزوه آموزشي و يادداشت و نقد تحليلي نوشته و ده ها دوره آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي در نقاط مختلف کشور برگزار کرده ام. براي مشاهده جزئيات و اسناد سوابق علمي و کاري من لطفا به سايت شخصي (http://mohammad-karimi.ir) مراجعه فرمائيد.

نوشته کتاب درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی در آزمون اردیبهشت ۹۷ اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.