مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

سی و پنج نفر نامزد انتخابات نظام مهندسی کشاورزی قزوین شدند

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ نرجع اخبار نظام مهندسی

ریاست نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قزوین بیان کرد: سی و پنج نفر برای شرکت در انتخابات هیات مدیره این مجموعه ثبت نام کردند.
سی و پنج نفر نامزد انتخابات نظام مهندسی کشاورزی قزوین شدند
حمید نوری نیا گفت: اسامی نامزدهای نهایی پس از تعیین صلاحیت آنها منتشر خواهد شد و کار تبلیغات این افراد از بیست و چهارم تا سی و یکم خرداد ماه جاری انجام میشود.
نوری نیا اظهار داشت: انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی کشاورزی استان همزمان با سراسر کشور اول تیرماه انجام میشود.
وی با عنوان این که نظام مهندسی کشاورزی قزوین دارای سه هزار و چهارصد نفر عضو است، ادامه داد: آن دسته از اعضا که کارتهای عضویت خود را تمدید کرده اند مجاز به شرکت در انتخابات عنوان شده هستند.
ریاست نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قزوین افزود: از بین نامزدها ۷ تن از منتخبان به عضویت هیات مدیره نظام مهندسی کشاورزی استان در می آیند و ۴ تن نیز شامل دو نفر بعنوان نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، ۱ نفر نماینده اداره کل حفاظت محیط زیست و یک نفر نماینده وزارت علوم از دانشگاه بین المللی امام خمینی (رحمه الله) به شکل انتصابی به ترکیب اعضای هیات مدیره افزوده می شوند.
وی مطرح کرد: تشکیلات نظام مهندسی کشاورزی استان قزوین از سال هشتاد و دو راه اندازی شد و از آن زمان تا به حال ۴ دوره هیات مدیره داشته ایم.
نوذی نیا، نظام مهندسی کشاورزی را تشکیلاتی از بخش خصوصی که به یاری سازمان جهاد کشاورزی آمده و به نوعی بازوی دولت است دانست و گفت: صدور پروانه های بهره برداری در بخشهای مختلف پس از کارشناسی و هم چنین ارایه خدمات آموزشی و رفاهی به اعضا از مهمترین فعالیتهای ما بشمار میرود.
نظام مهندسی کشاورزی استان قزوین دارای ۳ هزار و چهارصد عضو شامل کارشناس، کارشناس ارشد و دکترای کشاورزی در بیست و هفت گرایش است.
منبع : ایرنا

نوشته سی و پنج نفر نامزد انتخابات نظام مهندسی کشاورزی قزوین شدند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.