مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

نشست مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان اصفهان

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان، در مورخ شانزدهم اردیبهشت نود و هفت نشستی با حضور هیات رئیسه و تعدادی از مسئولان سازمان با مدیر عامل و معاونان شرکت گاز استان برگزار شد.

نشست مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان اصفهان

نشست مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان اصفهان

نشست مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان اصفهان

در آغاز نشست، ربانی فرد، رئیس سازمان ضمن تشکر بابت همکاری های شرکت گاز و تشکیل نشست مشترک: بیان کرد: مسئله کنترل و بازرسی گاز بسیار مهم و به لحاظ فنی و اجرایی موضوعات مختلفی را در برداشته و دارد و به نوبه خود حساسیت فوق العاده در حوزی های فنی و ایمنی و غیره دارد.
پرداختن بموضوع کنترل در سطح وسیع استان کار پر زحمتی است و بیش از هزار نفر بازرسان گاز این مسئولیت خطیر را به عهده داشته و باید گفت هم مدیریت های فنی و اداری مربوطه و هم بازرسان امر با موافقت در انجام رسالت خود سعی و تلاش لازم را مبذول داشته اند.
سپس علوی – مدیرعامل شرکت گاز ضمن خوشامدگویی بحضار بر ضرورت دقت و رعایت مقررات ملی ساختمان و توجه هر چه بیش تر به اجرای دقیق سیستم لوله کشی گاز ساختمان ها و بخصوص به کار گیری دقت بیش تر در تایید سیستم لوله کشی گاز ساختمان های صنعتی و کارخانجات، به ارتقاء کیفیت اجرا و نظارت سازمان بر نحوه عملکرد بازرسان و مجریان گاز تاکید کرد.
شاه منصوری – نایب رییس اول سازمان ضمن ایراد اظهاراتی، با عنوان این که از زمان واگذاری کنترل و نظارت گاز به بازرسان سازمان در حدود پانزده سال میگذرد و خوشبختانه با سعی و دقت بازرسان گاز، حادثه ای که در آن ناظر گاز بصورت قطعی محکوم باشد وجود نداشته، از زحمات بازرسان تشکر و قدردانی به عمل آوردند و وقوع این امر را مایه افتخار برای سازمان و اعضای آن دانستند.

 • NB20
  NB20 …
 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای عبورمرور معلولین
  جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای …
 • مهندسیمهندسی.jpg” alt=”کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان (ويژه آزمون‌ های نظام ‌مهندسی)”/>
  کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان …
 • CD LABLE (2)
  CD LABLE (2) …
 • مهندسیمهندسی-برق-در-تبریز.jpg” alt=”کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در تبریز”/>
  کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهند …
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • مهندسیمهندسی-برق-در-اردبیل.jpg” alt=”NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل”/>
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام …

نشست مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان اصفهان

هم چنین طاهری اصل – عضو هیات مدیره، به اعلام آمادگی و همکاری سازمان نسبت به اجرایی شدن مبحث بیست و دو مقررات ملی و انجام بازرسیهای دوره ای اشاره کرده و خواستار پی گیری آن از طرف شرکت گاز شدند.
در ادامه قندهاری – مسئول واحد کنترل و بازرسی گاز سازمان ضمن تشکر از مسئولان تاکید به واگذاری بازرسی گاز صنایع به سازمان و اجرایی کردن عملیات واگذاری آن و هم چنین درخواست تعیین تکلیف انشعابات غیر دایم و روشن نمودن وضعیت کاربری و نوع ساختمان های متقاضی گاز موقت نمودند.
ضمناً مقرر شد به زودی عملیات واگذاری بازرسی گاز صنایع از طرف شرکت گاز شروع و دوره های آموزشی مرتبط و مورد نیاز توسط سازمان برای اعضای مکانیک واجد الشرایط برگزار شود.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی برق

نوشته نشست مشترک هیات رئیسه سازمان با مدیرعامل و معاونان شرکت گاز استان اصفهان اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.