مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

برگزاری بیست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران در مشهد

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی، بيست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران بميزباني دانشگاه صنعتي سجاد مشهد روز ۳ شنبه هجدهم اردي بهشت ماه جاري برگزار گردید.

برگزاری بیست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران در مشهد

برگزاری بیست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران در مشهد

بیست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران در مشهد برگزار گردید

دبير كنفرانس مهندسي برق ايران بیان کرد: اين كنفرانس همه ساله در اردي بهشت ماه با هدف گردهمايي سالانه متخصصان، صاحب نظران، پژوهشگران، استادان دانشگاه ها و صاحبان صنايع به ميزباني يكي از دانشگاه ها برگزار مي گردد .
خليل مافي نژاد، محورهاي كنفرانس را گرايشهاي قدرت، الكترونيك، مخابرات، كنترل، مهندسي پزشکي ، مهندسي كامپيوتر، صنعت و اقتصاد برق عنوان كرد .
مافی نژاد اظهار داشت: در اين كنفرانس علاوه بر محورهاي ذکر شده، بمنظور فراهم آوردن فرصتي مناسب براي بخش صنعت و تبادل نظر با محققان و انديشمندان دانشگاهي و صاحب نظران صنعت، میزگرد تخصصی برگزار خواهد شد.
وی تاکید کرد: در این كنفرانس ۳ روزه حدود هزار و پانصد نفر از محققان، پژوهشگران، اساتيد، صاحب نظران مهندسين رشته هاي برق، مهمانهای خارجی از کشورهای اروپایی و آفریقایی و دانشجويان رشته برق الكترونيك، قدرت، مخابرات، كامپيوتر و مهندسي پزشكي شركت دارند.

 • NB71
  NB71 …
 • مهندسیمهندسی.jpg” alt=”کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان (ويژه آزمون‌ های نظام ‌مهندسی)”/>
  کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • مهندسیمهندسی-برق-در-اردبیل.jpg” alt=”NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل”/>
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام …
 • NB22.cover
  NB22.cover …
 • مهندسیمهندسی-برق-در-تبریز.jpg” alt=”کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در تبریز”/>
  کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهند …
 • NB20
  NB20 …
 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای عبورمرور معلولین
  جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای …

برگزاری بیست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران در مشهد

دبير كنفرانس در خاتمه اظهار داشت: همزمان با برگزاري این كنفرانس؛ نود و شش جلسه تخصصی، ۳ میزگرد، پانزده كارگاه آموزشي و در حاشیه آن نمايشگاه صنعت برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی با شرکت بیست نهاد دولتی و خصوصی در دانشگاه صنعتي سجاد مشهد برپا شده است.
در اين كنفرانس بنیان گذار و ریاست کمیته دائمی گردهمایی مهندسی برق ایران در آیین افتتاح این رویداد، خاطر نشان کرد: این گردهمایی از سال هفتاد پایه گذاری و تا به حال دو دوره آن در دانشگاه فردوسی مشهد و دیگر دوره ها در دانشگاههای برتر کشور (صنعتی شریف، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، شهید بهشتی و شیراز) برگزار شده است.
مسعود شفیعی با عنوان این که برای اولین بار این گردهمایی به میزبانی یک دانشگاه غیرانتفاعی برگزار می گردد، بیان داشت: دانشگاهها عرضه محور و یا تقاضا محور هستند و اندک اندک طبق سیاستهای کلان کشور، تقاضا محوری در دانشگاهها جایگزین عرضه محوری خواهد شد و برگزاری این گونه گردهمایی های علمی در راستای همین هدف انجام شده است.
شفیعی گفت: از بین مقالات رسیده به این گردهمایی سی و نه مقاله مربوط به حوزه صنعت است که ارائه آن ها در این کنفرانس راه حلهایی را برای رفع مشکلات کشور در حوزه برق و مخابرات ارائه میدهد.
قابل ذكر است: دانشگاه صنعتي سجاد مشهد در سال هفتاد و چهار تاسيس شده كه هم اکنون ۵ هزار دانشجو در رشته دكتری، شانزده رشته كارشناسي ارشد، هفده رشته كارشناسي، پنج رشته كارشناسي ناپيوسته و ۲ رشته كارداني دارد.
این کنفرانس که هجدهم اردی بهشت ماه آغاز شده تا بیستم اردی بهشت ماه ادامه دارد.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی برق

نوشته برگزاری بیست و ششمين كنفرانس مهندسي برق ايران در مشهد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.