مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام مهندسی

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، عباس آخوندی در تازه ترین اظهار نظر خود در مورد نظام مهندسی گفته که از دچار شدن سرنوشت مهندسان به توزیع کوپن قلبش به درد می ‌آید.

جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام <a href=مهندسی“/>

جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام مهندسی

جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام مهندسی

جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام مهندسی تنش‌ ها بین سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی، فعلا تا زمان تشکیل نشستی ۵ نفره با حضور حبیب ‌الله بی طرف، احمد خرم، فرج ‌الله رجبی، عباس آخوندی و حامد مظاهریان، که رجبی، ریاست نظام مهندسی پیشنهاد آن را داده، مسکوت مانده است. ولی براساس آخرین واکنش عباس آخوندی به مبحث نظام مهندسی بنظر نمی ‌رسد وزیر از مواضع قبلی خود کوتاه بیاید. عباس آخوندی از اواخر سال گذشته در حمایت از “آیین ‌نامه کنترل ساختمان” ۳ بخش نامه عدم اخذ ۵ درصد از حقوق مهندسان، حق انتخاب مهندس توسط مالک و عدم اشتغال کارکنان دوازده دستگاه در نظام مهندسی ساختمان را صادر کرد که واکنش‌ هایی را از طرف نظام مهندسی بدنبال داشت. سپس پروانه اشتغال بکار حسن قربانخانی ریاست سازمان نظام مهندسی استان تهران به علت بی ‌توجهی به بخش نامه ‌های وزیر، معلق شد. رئیس سازمان نظام مهندسی کشور اعلام کرده که برکناری قربانخانی را قبول ندارد و او را همچنان ریاست نظام مهندسی تهران می‌ داند. شاید بهمین علت نشست جایگزینی عضو علی‌البدل بجای قربانخانی هنوز برگزار نشده است.

 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ …
 • NB72
  NB72 …
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام …
 • NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام …
 • NB20
  NB20 …
 • جزوه ضوابط شهرداری
  جزوه ضوابط شهرداری …
 • کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن …
 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای عبورمرور معلولین
  جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای …

جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام مهندسی

رجبی سپس خبر داد که به وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد مذاکره داده است. ولی وزیر راه و شهرسازی در مورد مبحث نظام مهندسی، آن را به توزیع کوپن تشبیه و گفت: “وجودم با مشاهده این صحنه از صمیم قلب به دردآمده و متأثر می ‌شود زیرا مهندسی که باید به خلق ارزش افزوده بپردازد، حال به چنین سرنوشتی دچار شده است که در صورت تلاش برای تغییر آن نیز چه داستان ‌ها و اتفاقاتی بوجود می ‌آید. اطمینان دارم که جامعه معماران، مهندسان و مدیران ارشد ایران حتما از این نگاه حمایت می ‌کنند و شرایطی را پدید می ‌آورند که رویکرد تمدن ایران‌ شهری در زندگی معاصر بازخوانی شده و آثار ارزشمندی در این دوره نیز از ایرانیان بجای گذاشته شود.” نشستی که رجبی پیشنهاد آن را ارائه کرده هنوز برگزار نگردیده است.

منبع : ایسنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

نوشته جدید ترین اظهار نظر وزیر راه و شهرسازی در مورد نظام مهندسی اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.