مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

حمایت از کالای ایرانی عاملی مهم در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی کارگران است

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیو – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران با اشاره به جایگاه و نقش کارگران در استقلال و خودکفایی کشور، بیان داشت: حمایت از کالای ایرانی عاملی در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی کارگران است.

حمایت از کالای ایرانی عاملی مهم در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی

حمایت از کالای ایرانی عاملی مهم در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی

حمایت از کالای ایرانی عاملی مهم در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی کارگران است

سیف الله علی نیا در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر مازندران در کارخانه سیمان مازندران با اشاره به نقش و جایگاه کارگران، ادامه داد: شعار انقلاب استقلال و آزادی بود و نقش کارگران زحمتکش در رسیدن به استقلال و خودکفایی با هیچ صنفی قابل قیاس نیست.
علی نیا تصریح کرد: بزرگداشت روز کارگر نمادی از یک تفکر میتواند باشد در جهت حفظ کرامت، امنیت شغلی و آرامش در حوزه کارگران ساعی و پرتلاش و حمایت از کالای ایرانی میتواند پاداشی واقعی باشد برای کارگران عزیز چرا که در صورت حمایت از تولید داخل میتوان چرخ اقتصاد و صنعت را چرخانده و کارگران عزیز را به آینده امیدوار کرد.
عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تصرح کرد: سازمان نظام مهندسی بعنوان سازمان غیردولتی و با ظرفیت بزرگی که پیدا کرده است تلاش نمود تا با شناسایی شصت و دو هزار کارگر ماهر و همکاری در آموزش بیش از هجده هزار کارگر و بیش از ده هزار مهندس، کمک شایانی را در جهت حفظ و ایمنی کارگران انجام دهد و همین رویکرد سبب شد تا استان مازندران از طرف وزارت راه و شهرسازی بعنوان دبیرخانه دائمی HSE انتخاب گردد.
وی یاد آور شد: صنعت ساختمان بعد از کشاورزی بیش ترین نقش را در اشتغال دارد و سازمان در حوزه بیمه با پوشش همه عوامل و دست اندرکاران در بخش ساختمانی اقدامات موثری را به انجام رسانده است.

 • <a href=کتاب مقررات قوانين و ضوابط حقوقی و انتظامی مرتبط با ساخت و سازها”/>
  کتاب مقررات قوانين و ضوابط حقوقی و …
 • جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کار معماری و ساختمان
  جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کا …
 • NB71
  NB71 …
 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای عبورمرور معلولین
  جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • NB24
  NB24 …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • <a href=کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی”/>
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن …

حمایت از کالای ایرانی عاملی مهم در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به آمار بالای فوتی و جراحات در بخش ساختمانی گفت: باید با فرهنگ سازی و آموزش حداکثر تلاش را جهت کاهش آمار خسارت جانی و مالی و جراحات داشته باشیم.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی

نوشته حمایت از کالای ایرانی عاملی مهم در جهت حفظ کرامت و امنیت شغلی کارگران است اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.