مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی
ریاست نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بیان کرد:
معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بر لزوم معرفی و تبیین ظرفیت‌ های حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه استان تاکید کرد.
ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه معرفی گردد
اردشیر آرش عصر ۲ شنبه در کارگاه آموزشی فرصتهای کارآفرینی و کسب و کار دانش بنیان در صنعت ساختمان اهمیت موسسات دانش بنیان را در زمینه اشتغال زایی و دست یابی به توسعه پایدار مهم دانست.
ریاست سازمان نظام مهندسی استان اردبیل اظهار داشت: باید در زمینه شناساندن و معرفی مزایای این موسسات و هم چنین آگاه‌ سازی استعدادهای نهفته جویای کار و فعالیت آن ها در این حوزه هرچه در توان داریم بکار گیریم.
آرش تصریح کرد: معافیتهای مالیاتی و تسهیلات کم بهره از حداقل مزیتهای تاسیس موسسات دانش بنیان بوده و مهم تر از همه آن ها دغدغه اعضای سازمان را نسبت به کمبود مباحث طراحی و نظارت نقشه در زمانهای رکود بازار ساخت و ساز را کاهش میدهد.
به گفته آرش تاسیس شرکتهای دانش بنیان با لحاظ کردن اقدامات قانونی آن خیلی ساده بوده و خروجی آن برای اشخاص و در نهایت کشور خیلی مفید و تاثیر گذار است.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با اشاره به این که باید با برقراری ارتباط تنگاتنگ بین این سازمان و پارک علم و فناوری زمینه اشتغال در سطح استان گسترش یابد، متذکر شد: در حالیکه رویدادهای استارت آپ در حال شتاب گرفتن است، هم سویی نهادهای مرتبط میتواند با ایجاد موسسات دانش بنیان سبب شکوفا شدن استعدادهای جامعه علمی و فنی گردد.
منبع : خبرگزاری مهر

نوشته معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.