مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

ترخیص پرونده بالغ بر هفت هزار واحد مسکونی مناطق زلزله زده کرمانشاه از سازمان نظام مهندسی کشور

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، طی روزهای گذشته گزارشی به ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در مورد فعالیت مهندسان طراح و ناظر در منطقه زلزله زده کرمانشاه داده شد.

ترخیص پرونده بالغ بر هفت هزار واحد مسکونی مناطق زلزله زده کرمانشاه از سازمان نظام <a href=مهندسی کشور”/>

ترخیص پرونده بالغ بر هفت هزار واحد مسکونی مناطق زلزله زده کرمانشاه از سازمان نظام مهندسی کشور

ترخیص پرونده بالغ بر هفت هزار واحد مسکونی مناطق زلزله زده کرمانشاه از سازمان نظام مهندسی کشور

در این گزارش از کندی کارانتقاد شد و بنظر میرسید که اقداماتی که توسط سازمان نظام مهندسی استان کرمانشاه و دفتر نمایندگی شهرستان سرپل ذهاب تعهد شده باید با سرعت بیش تری پی گیری گردد.
دکترمحمد رضا جواهری دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی کشور در مورد چگونگی روند اقدامات انجام شده سازمان نظام مهندسی کشور در سر پل ذهاب و مناطق زلزله زده بیان کرد: برای بررسی و ارزیابی این موضوع و عملکرد همکاران بازدیدی ویژه در دستور کار قرار داده شد . در کم تر از ۲۴ ساعت بصورت سرزده در منطقه حاضر شدیم دراین بازدید که مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور هم حاضر بودند بصورت ویژه از بخش دفترفنی و بررسی نقشه هایی که درسازمان نظام مهندسی سرپل ذهاب انجام می شد، بازدید کردیم .
وی ادامه داد: ضمن ابراز رضایتی که مالکین از عملکرد نظام مهندسی داشتند خوشبختانه مشخص شد که سازمان نظام مهندسی استان کرمانشاه و بصورت ویژه دفتر نمایندگی شهرستان سرپل ذهاب و همین طور مهندسان منطقه با سرعت و دقت و جدیت تمام، امور محول گردیده را که مربوط به تهیه نقشه و نظارت و بررسی نقشه ها هست انجام داده اند.
تا به حال ۴۰۰۰ واحد مسکونی توسط مهندسان ما تهیه نقشه، کنترل و ترخیص شد، برای صدور پروانه بخش زیادی از این پرونده ها اجرا شدند و مهندسان هم در حال نظارت بر و اجرای آنها هستند.
کیفیت اجرای پروژه ها نیز خیلی خوب بود؛ البته خود مالکین هم به علت مشاهده خطرناک زلزله با وسواس جدی پی گیر کیفیت خوب اجرا بودند و زلزله موجب شد که خودشون هم وسواس داشته باشند .
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه و دفتر نمایندگی سرپل ذهاب مدیریت و هماهنگی ارائه خدمات مهندسی را بصورت رایگان بعهده داشتند.
همینطور مهندسان منطقه با تخفیف ویژه ای که برای این پروژه ها منظور شده بود در حال ارائه خدمات هستند البته دستورالعمل ویژه وزارت راه و شهرسازی هم برای کمک به مردم زلزله زده تأثیر خیلی خوبی در سرعت کار داشت.

 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • صفحه اینستاگرام
  صفحه اینستاگرام …
 • کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان (ويژه آزمون‌ های نظام ‌مهندسی)
  کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان …
 • کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در تبریز
  کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهند …
 • NB22.cover
  NB22.cover …
 • NB72
  NB72 …
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ …
 • جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کار معماری و ساختمان
  جزوه ضوابط آتش نشانی ویژه بازار کا …

ترخیص پرونده بالغ بر هفت هزار واحد مسکونی مناطق زلزله زده کرمانشاه

اردی بهشت امسال، ۷ هزار واحد مسکونی که صورت جلسه شده بود ومورد تعهد سازمان نظام مهندسی استان کرمانشاه شده بود؛ آماده خواهد شد .
جواهری در خاتمه اظهار داشت: در حال حاضر از برنامه زمان بندی عقب نیستیم، از همکاران خواسته ایم؛ هم چنان مراجعات را پذیرش کنند تا کار سرعت یابد ، مدیریت حوزه معاونت عمرانی استانداری استان کرمانشاه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همراهی خیلی خوبی داشتند و نشستی که هم داشتیم موارد و وسایلی که مطرح بود بین نظام مهندسی و بنیاد مسکن بطور شفاف مطرح گردید و دوستان هم همه قول مساعد دادند که در صورت تامین نیازهای مالی مهندسان طراح وناظر را در اسرع وقت پرداخت کنند.
منبع : رویداد۲۴

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی شهرسازی

نوشته ترخیص پرونده بالغ بر هفت هزار واحد مسکونی مناطق زلزله زده کرمانشاه از سازمان نظام مهندسی کشور اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.