مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

وجود هزار و پانصد معمار متخصص فرصت و پتانسیلی توانا برای توسعه استان کردستان است.

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان کردستان، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان ضمن تبریک سوم اردی بهشت روز معمار به جامعه مهندسی به خصوص مهندسین معمار کردستان، عنوان کرد: در رابطه با جایگاه و نقش مهندسین معمار در جامعه باید به این امر اذعان کرد که تاثیر معماران بر زندگی و آرامش بشری غیر قابل انکار است و به قول “نورمن فاستر “معماري بیان ارزش هاست، شیوه ساخت و ساز ما تجلی سبک زندگی ماست.

وجود هزار و پانصد معمار متخصص فرصت و پتانسیلی توانا برای توسعه استان

وجود هزار و پانصد معمار متخصص فرصت و پتانسیلی توانا برای توسعه استان

وجود هزار و پانصد معمار متخصص فرصت و پتانسیلی توانا برای توسعه استان کردستان است

ریاست سازمان معماران را نماد میراث گذشتگان و پیشگامان ورود به دنیای آیندگان توصیف کرد و گفت: میزان بها دادن به حوزه معماری و معماران در هر جامعه ای از شاخصه های توسعه ، مدنیت و اصالت آن جامعه بشمار می آید.
محمودی تصریح کرد: اثرات بی توجهی و عدم درک جایگاه معماران در هر جامعه ای منتهی به بی هویتی و آشفتگی و تاثیر بر کالبد فیزیکی و روانی آن جامعه میشود و از عوامل مهم بی هویتی و آشفتگی چهره شهرها، روان متلاطم انسان شهری در بی توجهی به معماری ساختمانها و بناها و هم چنین رخسار شهرها است.
محمودی با اشاره به این که در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان هزار و چهارصد و پنجاه معمار عضو هستند، ادامه داد: از این تعداد ششصد و شصت و نه عضو دارای پروانه اشتغال که تعداد پنجاه و سه عضو پایه یک، دویست و نوزده عضو پایه دو و سیصد و نود و هفت عضو سازمان نیز دارای پروانه اشتغال پایه سه میباشند.
رئیس سازمان وجود و پتانسیل نزدیک به هزار و پانصد نفر معمار متخصص و نخبه برای استان یک فرصت ذکر کرد و خواستار استفاده از توانمندیها و دانش این افراد در توسعه استان کردستان شد.

 • مهندسیمهندسی-برق-در-اردبیل-۴۳٫jpg” alt=”NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل”/>
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام …
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي …
 • درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آزمون نظام <a href=مهندسی تاسیسات برقی”/>
  درسنامه و پرسش‌های طبقه‌بندی شده آ …
 • <a href=کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی”/>
  کتاب تشریح پرسش های آزمون نظام مهن …
 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام …
 • NB20
  NB20 …
 • جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای عبورمرور معلولین
  جزوه مقررات شهرسازی و معماری برای …
 • NB24
  NB24 …

وجود هزار و پانصد معمار متخصص فرصت و پتانسیلی توانا برای توسعه استان

وی در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به وضعیت سازمان و چالشهای پیش رو در کشور و گفت: معماران میتوانند در برون رفت از وضعیت کنونی و ارتقای جایگاه سازمان در جامعه نقش کلیدی ایفا کنند.
محمودی از معماران سازمان خواست تا با جدا از مسئولیت اجتماعی و حرفه ای خود با اتکال به نبوغ در حوزه های مختلف هنری و اجتماعی با طرحها و پیشنهادات خود سازمان را در جهت نیل به جایگاه واقعی خود کمک کنند.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

سوالات آزمون نظام مهندسی معماري(اجرا)

نوشته وجود هزار و پانصد معمار متخصص فرصت و پتانسیلی توانا برای توسعه استان کردستان است. اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.