مهندسی,مهندسی صنایع,مهندسی برق,مقاله,دانلود مقاله,دانلود مقاله مهندسی,دانلود جزوه مهندسی,کنکور مهندسی,پایان نامه مهندسی,مهندسی ریاضی,سایت علمی,اخبار علمی,سایت آموزشی,اخبار آموزشی,مقاله آموزشی,آموزش,مهندس

قرص انگلی

قرص انگلی

دسته بندی : مهندسی صنایع ایران تاریخ : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

قرص انگلی چیست؟

برای چی قرص انگل استفاده کنیم

بگذارید در ابتدا از اینجا شروع کنیم:

نشانه های وجود انگل در بدن ما و راه های مقابله با آن

اینکه چطور بفهمم در بدن خود انگل داریم خیلی مهم است،
همچنین مطالعه در مورد انگل ها جذابیت های خودش را دارد و ما را با این موجودات و مهمان های ناخوانده آشنا می کند و اگر کمی برای سلامت خود ارزش قائل باشیم متوجه می شویم که چه مشکلاتی ناشی از همین انگل ها در بدنمان بوده.
با سایت دانشجو همراه باشید.

بسیاری از مردم در قسمت های مختلف بدنشان مانند روده، معده و دیگر گوشه‌های بدنشان انگل ها زندگی می‌کنند و هر روز که می‌گذرد حتی به تعداد این انگلها نیز افزوده می‌شود. انگل‌ها ‌مهمان‌های ناخوانده‌ای هستند که کسی از حضورشان در بدنش خوشحال نمی‌شود و حتی برای نابودیشان هم اگر اطمینان داشته باشیم به اینکه در بدنمان انگلی وجود دارد به سرعت اقدام می کنیم . با تمام این داستان ها انگل ها راه‌شان را پیدا کرده و بدن شما را با عوارض و اختلالات عجیبی روبه‌رو می‌کنند که مجبوریم برای درمان‌شان مدت زیادی حتی ماه‌ها و حتی سال‌ها وقت و هزینه صرف شود.
اگر احساس می کنید خارش مقعد دارید باید اینجا را بخوانید در غیر اینصورت با ادامه این مقاله همراه باشید.

متاسفانه بسیاری از ما مردم نمی‌دانیم که انگل‌ها به همه گوشه‌های جسم و البته روان‌مان آسیب می‌زنند و به‌ همین خاطر و بی‌خبری هم اغلب راه درمان مشکلاتی که از وجود آنها ناشی شده را اشتباه می‌رویم. در این مقاله شما را با آسیب‌های عجیبی که این ‌مهمان‌های ناخوانده یا همان انگل ها به بدن‌تان می‌رسانند آشنا می‌کنیم و چند درمان طبیعی برای انگل‌زدایی بدن به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما موثر واقع می شود. قرص انگلی

نشانه های وجود انگل

کم جان هستید

اگر همیشه خسته اید و حس می کنید نمی توانید فعالیت مداوم داشته باشید یا پس از ۱ دقیقه فعالیت به سرعت انرژی تان تحلیل می رود و نمی توانید کار کنید ، اگر مدام خسته و بی‌حوصله‌اید نباید احتمال جان گرفتن انگل‌ها در بدن‌تان را نادیده بگیرید. بی‌حالی یا احساس بی‌تفاوتی مداوم می‌تواند یکی از نشانه‌های ابتلای شما به این مشکل باشد، درحالی‌که اغلب افراد تصور می‌کنند این احساسات به‌خاطر کار زیاد یا ابتلا به کم‌خونی یا ناهنجاری‌های فعالیت غده تیروئید سراغ‌شان می‌آید.

شکم تان درست کار نمی کند

به نوعی معده تان کوک نیست

بیشتر مواقع انگل‌ها به دیواره روده ها حمله می‌کنند و به همین دلیل باعث ابتلا به انواع مشکلات شکمی می‌شوید. اگر دل‌پیچه دست از سرتان برنمی‌دارد، بعید نیست که شما هم دچار انگل شده باشید.
بله دل پیچه مکرر قطعا یکی از نشانه های بارز وجود انگل در روده و معده است. شاید در میان عوارضی که به‌خاطر وجود انگل‌ها در بدن ایجاد می‌شود، اغلب افراد تنها با این مشکل آشنا باشند و هنگام دچار شدن به آن، در اولین قدم وجود انگل‌ها را بررسی کنند.

بیماری های پوستی دارید

اگر در صورت و بدن خود اگزما، جوش و تاول، کهیر دارید و یا ضایعات و زخم‌ها به صورت خوب نمی شوند اینها همه از نشانه‌های وجود انگل‌ها هستند و حتی خشکی مداوم پوست هم می‌تواند به دلیل حضور این موجودات ایجاد شود. جالب اینجاست که انگل‌ها تنها معده و روده را هدف نمی‌گیرند، بلکه به‌طور مستقیم زیبایی مبتلایان‌شان را هم تهدید می‌کنند.

یعنی ممکن است انگل ها مستقیما به لایه های پوست آسیب برسانند.

موارد مشابه مانند قرص گاباتین را اینجا بخوانید.

درد‌ عضلانی یک از علائم وجود انگل است.

احساس درد دارید
درد‌های عضلانی شما همیشه به‌خاطر حرکت‌های اشتباهی که انجام می‌دهید اتفاق نمی‌افتد. اگر از دردهای عضلانی، درد مفاصل، گرفتگی عضلانی، بی‌حسی دست یا پا، درد ناف، درد قلب و حتی درد آرتروز شکایت دارید، نباید احتمال مبتلا بودن‌تان به انگل را نادیده بگیرید. می‌دانیم تعجب کرده‌اید اما باید بگوییم که انگل‌ها می‌توانند تک‌تک اعضای بدن‌تان را از کار بیندازند. قرص انگلی

بد اخلاق هستید؟

یکی دیگر از نشانه های عجیب اما درست برای تشخیص وجود انگل در بدن اخلاق بد و بدخلقی است این موضوع، مود پایین، مشکلات اضطرابی و حتی نوسان‌های خلقی هم می‌توانند به‌خاطر انگل‌ها ایجاد شده باشند. اگر زیاد عصبانی می‌شوید، فراموش‌کارتر از قبل شده‌اید، همیشه مضطربید و احساس بی‌قراری می‌کنید، باید احتمال وجود آنها را بررسی کنید تا سریع تر همه از کنارتان دور نشده اند و ارتباطتان با اجتماع کمتر نشده چرا که این داستان پس از ۴ تا ۶ ماه کلا مسیر ارتباطات شما را تغییر می دهد. برای انگل شناسی اینجا را مطالعه کنید تا با انواع خانواده آن آشنا شوید. قرص انگلی

انگل‌زدایی بدن, سندرم روده تحریک‌پذیر

تحریک پذیری روده

سندرم روده تحریک‌پذیر که بسیاری از متخصصان آن را به‌عنوان نشانه‌ای از مشکلات عصبی می‌دانند، می‌تواند به دلیل حضور انگل‌ها ایجاد شده یا شدت بگیرد.

بدخوابید شدید

اختلالات خواب دلایل بیشماری می‌تواند داشته باشد؛ از مشکلات غددی گرفته تا مشکلات روانپزشکی همه می‌توانند خواب شما را آشفته یا نامنظم کنند. اما این مشکل هم می‌تواند یکی دیگر از نشانه‌های وجود انگل‌ها در بدن شما باشد. اگر بی‌خوابید، دندان‌قروچه می‌کنید یا در طول شب‌ بارها از خواب بیدار می‌شوید، بعید نیست که به این مشکل دچار شده باشید.

کمبود آهن در بدن

این مورد که دلیل بسیاری از بیماری هاست باید به سرعت بررسی شود چرا که خود انگل ها نمی گذارند آهن بدن تنظیم شود.

اگر دارید آب می روید

وزن‌تان هر روز کمتر می‌شود و هیچ غذایی نمی‌تواند اشتهای شما را تحریک کند؟ افزایش وزن ناگهانی یا کاهش یکباره وزن می‌تواند از نشانه‌های وجود چنین مشکلی باشد. بی‌‌اشتهایی مداوم یا میل غیرقابل کنترل به غذا خوردن ازجمله نشانه‌هایی است که از این بیماری خبر می‌دهد. درحالی‌که اغلب افراد بی‌اشتهایی را به عنوان نشانه وجود انگل‌ها می‌شناسند، اما در برخی موارد اشتهای کاذب هم می‌تواند از وجود آنها خبر دهد.

ساییدن دندان‌ها

گفته می شود یکی از نشانه های وجود انگل همین موضوع است و تحقیقات آن را به نوعی ثابت کرده

کم‌خونی و انگل

مشکلات باروری، دردها و عوارض پیش از‌قاعدگی، عفونت‌های دستگاه ادراری، کیست‌ها و فیبروم، مشکلات قاعدگی، مشکلات پروستات و. . . هم می‌توانند به علت وجود انگل‌ها ایجاد شوند. آنها به راحتی به مجاری ادرار، دستگاه گوارش و دستگاه تناسلی حمله می‌کنند و کارکرد این دستگاه‌ها را دچار اختلال جدی و نیازمند درمان می‌کنند. حتی بسیاری از افرادی که آزمایش خون‌شان کم‌خونی را نشان می‌دهد هم می‌توانند به چنین مشکلی دچار باشند.

چند راه درمان انگل

انگل زدایی

خوردن هویج

نوشیدن موهیتو

خوردن نارگیل (نارگیل خام نه خشک شده)

سیر مصرف کنید

مصرف رب گوجه را مدتی قطع کنید و گوجه بخورید

تخم های لیمو را با غذایتان بخورید
دقت کنید فقط لیمو و نه پرتقال و نارنج و سایر میوه های شبیه آن

سرکه و زردچوبه هم برای پایان زندگی انگل در بدنتان مفید است.

برای مشاوره تکمیلی برای تهیه قرص انگلی با پزشک مشورت کنید چرا که قرص انگلی مدل های گوناگونی دارد.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

نوشته قرص انگلی اولین بار در سایت دانشجو، مرجع علمی دانشجویان ایران پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.